KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411333
nr 1241 1333
Roland Book
(1911-1980), Sverige
Oljemålning, Rod Book. Signerad, daterad 48. Olja på pannå, Hagalund, 37x44
Roland Alexander Book (rod book), svensk bildkonstnär född 1911, död 1980.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:47:38
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Roland Book
Läs mer om Roland Book